La Indiga - קצבית

  קצבית 

ריקודים יוונים עממים חנה אנגלדר 

הריקודים העממיים היוונים הינם מסורת עתיקה שממשיכה להתקיים גם בימינו.
כל הארועים החשובים של החיים (מחזור האדם ומחזור החיים) מלווים במוסיקה ובריקודים בצורה מסורתית שעוברת מדור לדור. זו מסורת חיה עוד בימינו, וכשמגיעים ליוון זו חוויה עמוקה לצפות ולהשתתף. וגם במנותק מארוע סורתי , המוסיקה והריקוד מחברים אותנו למסורות קדומות ולחוויה אישית.
מה זה אומר עבורך להיות מלכה? האם את מוכנה לבחון מחדש את האמונות שיש לך לגבי גברים? בסדנה נעסוק בשאלות אלה ונחקור ביחד איך להתחבר לארבעת מקורות העצמה שלנו - ביטחון עצמי, אותנטיות, תשוקה והיכולת לקבל. כשהצרכים שלך מתמלאים את חווה יותר סיפוק, הנאה ואהבה עצמית. זה תומך באופן אוטומטי באנשים שסביבך ומערכות היחסים שלך משתפרות.
 

     שלום למלכה      רותי פריש 

מיום לידתנו הוקפנו רעש. שכחנו איך לנשום. מחובר, עמוק, מעיף. נשימה מונחית בשבט נשי מאפשרת פתיחה ושחרור של התקוע וחיבור לשלווה ועוצמה. חוויה שמתבטאת בגוף הפיזי, הרגשי, המנטלי והאנרגטי.                                                                                                                              

    ריברסינג      גבריאלה ורוני שיר

   Dancefulness תדרים בתנועה     רוית יסעור  

מהו המחול שיחולל את הדברים להם אני זקוקה ביותר? מה מבקש להיוולד בך באביב הזה?
בתדרים בתנועה אנו מגלים את שפת התנועה והצבע כשפות של ריפוי וצמיחה, בריקוד מרפאים את העבר ובוראים את העתיד כאן ועכשיו.
בריקוד יצירתי אנו מוסיפות, לדיוקננו את הצבע שדהה בדרך, מזמנות לחיינו את התדר הנדרש לנו כדי לחולל חלומותינו..
מפת הצבעים תוביל אותנו לארץ החרות הפנימית לה כולנו ראויות.
מדיטצייה אקטיבית ברוח אושו בליווי תדרים מרפאים במוזיקה חיה עם סינטיסייזר, גיטרה תופים אפריקאים, הפי, קערה טיבטית ועוד כלי הקשה מיוחדים. המשתתפות מודטות ולעיתים מנגנות במגוון כלים בליווי מוזיקה מקורית.

   מדיטציה אקטיבית עם מוזיקה חיה       מעין דקל וענת סגל

בוטו הוא ריקוד יפני מסורתי שמטרתו לבטא ולאוורר רגשות, גם אלה שאנו נוטים לשמור בפנים. בסדנה תיאטרלית ומשחקית זו נלמד את עקרונות הבוטו ונחווה יחד פורקן ושחרור דרך אימפרוביזציה ותנועה.

 אקסטטיק בוטו  מרינה קושניר

  מגע תומך       ליאני

פעמים רבות אנחנו מונעות מעצמנו להתמסר לתמיכה בחיינו. אם מחשש להיתפס כנזקקות או חלשות, קושי לבטוח או שריון שהתגבש והתקשח מסביבנו לאורך השנים.
דרך הגוף, נרשה לעצמנו לתמוך ולהיתמך, להחזיק ולהרפות, להיות נוכחת ולהתמסר אל תוך עצמנו, אל תוך הפסטיבל והיקום.  
שעה של תנועה רכה, איטית, מתעוררת לבוקר. שעה של היכרות עם הפאן המדיטטיבי של הטאי-צ'י, לחשוב על דבר אחד, להיות בדבר אחד, לנשום ולזרום לתוך תנועה בלי מאמץ, בשחרור. תירגול טאי-צ'י מתבצע בעמידה, הליכה, תנועה. נתחיל בעמידה ובתרגילי נשימה ונמשיך הלאה לתנועות בודדות, משם לרצף של תנועות שמהווה חלק של הקאטה, לכן חשוב להגיע בזמן ולא באמצע המפגש.
אפשר נעלים, אפשר יחפות, לא כפכפים. רצוי בגד שמאפשר תנועות גדולות.

    תאי - צ'י    נועה מוסקט

קונטקט אימפרוביזציה היא טכניקת מחול שבבסיסה עבודה עם פרטנר/ית - ריקוד משותף שיש בו דיאלוג, הקשבה, ריקוד תוך שימוש במגע ובמשקל של הגוף שלנו. בסדנה נתנסה בעקרונות של הקונטקט, נרקוד ביחד ולחוד, נתנועע ונניע את השותפות שלנו, נתחבר למשקל שלנו ונרגיש איך זה כשיש על מי להישען (הערה - אין צורך לבוא עם פרטנרית, העבודה ביחד ולחוד, הזוגות לא קבועים, והשמחה היא לעבוד עם המשתתפות האחרות בסדנה וקצת להיפגש ולהכיר דרך ריקוד).

משהי להישען עליה- קונטקט       ליאת ברקן

הטראנס דאנס מונע ע"י פסקולים מוזיקליים ייחודיים שהוקלטו במיוחד עבור שיטת ריפוי זו, ולוקחים אותנו אל מסע פנימי, לא מוגבל לתפיסות הרגילות של מרחב וזמן. לפעמים זה קצב פשוט ועדין כמו פעימת הלב שלך. פעמים אחרות המקצבים האלה כרוכים במורכבות וכח מעבר להבנה המנטלית. נעים ורוקדים - שפה לא מילולית,נעדרת הבנה. אין נכון/ לא נכון .
בעזרת טכניקת נשימה מיוחדת (breath of fire) נכנסים מהר יותר למצב תודעתי אחר.

Trance Dance Ritual    איזבל אדלר

מרכז הזמנות: 052-649-22-82                    דוא"ל: la.indiga.order@gmail.com
 
Facebook