La Indiga - מביעה

 מביעה

מעגל נשים על תכתיבי החברה עבור נשים, וכיצד מפרידים את הקולות החיצוניים מהרצונות הפנימיים. "כל אישה רוצה להתחתן", "כל אישה רוצה להיות אמא", "אישה טובה היא אישה מטפלת, מעניקה, מכילה". אין סוף לאמירות, חלקן גלויות וחלקן סמויות, אבל הן מהוות קול רציני כאשר אנחנו מגיעות לצמתים גדולים וקטנים של בחירות בחיינו. במעגל נזהה את הקולות האלו, ונתחיל להתבונן ולהבחין בין תכתיבי החברה לרצונות האישיים שלנו. ובפועל איך חיים כשהחיים שלך חורגים מגבולות הנורמה המקובלת.

זכות האישה על רצונה  אורנה כהן - הפעימה

שבעת השערים לאשת הבינה 

    השמאניזם של הקקאו  אמבר רוגע

הקקאו הוא חומר בעל היסטוריה מפוארת ועוצמה רבה. מתמיד נקשר לשימושים טקסיים, חושניים ואף אפלים. בסדנה זו אספר על דרכי השימוש העתיקות בו על ידי בני המאיה והאצטקים שהכירו לעומק את צפונותיו, ועל התכונות האנרגטיות המיוחדות שאפשר להעצים דרכו גם כיום על ידי שימושים מכוונים בקקאו במטבח.

במיטה עם אלוהים גבריאלה שיר

עם מי את נכנסת למיטה? מה את מביאה אתך ? איך את מרגישה אחרי? וזוגיות? ואהבה? האם היא טובה אליך? האם את טובה? האם את בחול או בקדושה? בוראת או מגיבה? בעדינות, יד ביד, ננוע בין השאלות . נפתח לבנו רחב לקראתנו ונטמיע תובנות חדשות בגופנו. מעגל עם הספר והקלפים "במיטה עם אלוהים", תנועה, שיתוף ושיח אהבה.
 

 
 
המדיטציה הזו היא הדרך המהירה, האינטנסיבית והיסודית ביותר לשבור תבניות שהשתרשו בגוף ובנפש שלנו ומחזיקות אותנו כלואים בתוך העבר, ולחוות את החופש, ההתבוננות, השקט והשלווה החבויים מאחורי קירות הכלא הזה. החצי הראשון הוא דינמי לחלוטין והשני רגוע. המעבר ממצב של פעילות גופנית טוטאלית למצב של שקט מוחלט והפער בין שתי הפעילויות המנוגדות מחבר להתבוננות הפנימית.

   מדיטציית דיינמיק   ליאני

אוהבות לשיר? מפחדות לשיר? מתרגשות לשיר? בסדנא נעבוד על יצירת קלות וחופש לשיר, להשתובב, לשחק עם הקול שלנו, לקפוץ למים! נשתמש בתרגילים מעולם השירה, המוסיקה, המשחק והתנועה. נשתמש בכוחה של הקבוצה לשיר ולתמוך ביחידים לבטא את קולם. נעז ל'שורר' את עצמנו בהומור וביצירתיות, ונתחבר לפנטזיית 'הזמרת' שקיימת כמעט בכל אחד מאתנו ...:) הסדנא משלבת עבודה בתנועה, בזוגות, יחידים וקבוצות. היא דינאמית , כיפית ואינטראקטיבית.

   רוצות לשיר!    מיכל מזר

בכל אחד ואחת מאתנו מצויות מתנות, חוזקות, צבע וניגון הייחודי רק לנו, שבאנו לכאן להגשים ולתת לעולם, לממש, לזרוח ולהשפיע. זהו הפוטנציאל הגלום בכל אחת מאתנו. מהן המתנות האלו? כיצד אני מגלה אותן? כיצד אני מגשימה אותן במציאות חיי? כיצד אני מתגברת על המחסומים? מהם החלומות שלי? מה מעניין אותי? מה באתי להשפיע וליצור בעולם? כיצד אני הופכת חלום למציאות? מפתחת אומץ, אמונה, בטחון ותעוזה להאיר את אורי ברבים? על כל השאלות האלו ועוד נענה ביחד בסדנה. כל משתתפת תקבל ידע וכלים מעשיים עצמיים שתוכל לפעול מתוכם. תמיד. כנראה שמהסדנה הזו תצאי אישה חדשה...

        ממתנה להמתנה - מימוש הפוטנציאל האישי      יפעת אשכנזי

סדנה המציגה את ההיסטוריה של המיניות, את הטקסים התרבותיים החל מהתקופה הקדמונית ועד זמננו. באמצעות הפעלות ומשחקים משעשעים נעבור דרך ההיסטוריה המינית האישית שלנו מבית הילדות ועד למערכות היחסים המיניות כיום. מוזמנות למסע בזמן :)

ההיסטוריה המינית שלי  שרית גל כהן

העצמה נשית היא באופנה בימינו, כולנו רוצות להיות נשים עוצמתיות. אבל מה זה אומר - להיות עוצמתית? לשאלה הזאת יש הרבה תשובות. במסע שלי גיליתי שעבורי התשובה מסתתרת באומץ שביר להיות עצמי, שככל שאני נאמנה לאמת שבליבי ומקשיבה יותר לעצמי, ככה מתחזקת הברית שלי איתי . ושככל שמתחזקת הברית שלי איתי ככה אני יותר אוהבת את עצמי. ושככל שיש לי את עצמי, ככה אני עוצמתית יותר מול כל מה שפוגש אותי. העוצמה שלך מונחת כאן ממש קרוב. מוזמנות להצטרף לאחד המסעות הכי מרגשים שיש – כל הדרך אליך.
 

       כל הדרך אלי - העצמה בלהיות עצמי         מיכל ליבדינסקי

מפגש ייחודי המזמין לגילוי חוויה בעלת משמעות עמוקה וייחודית מהמקובל בעולם חווית טעימות היין. היין מוגש ככלי התבוננות אינטימית המאפשר לנו להתחבר עם ההוויה הפנימית ביותר שלנו כנשים. במהלך הסדנה, בשילוב טעימות יין, נבחן את הקשר בין נשים ויין, אהבה ויין, בין זיכרון חוש הריח והזיכרון הרגשי. אין צורך בשום ידע מוקדם. אימהות ובנות, סבתות, ללא הגבלת גיל.

בין נשים ויין - היקב הפנימי שירה לבל

מרכז הזמנות: 052-649-22-82                    דוא"ל: la.indiga.order@gmail.com
 
Facebook