La Indiga - במה מרכזית

                    טקס קקאו ומסיבה                      מיכל מעיין דון ~ Dj Giniah Vibes 

פרטים בקרוב...

 במה מרכזית

להעז להיות נשית         מיכל מעיין דון

מפגש חוויתי עם נשיות עם כל הגוונים והצורות שעדיין עצורות בנו.
 

 נשיות שובי הביתה - טקס פתיחה מיכל ליבדינסקי

פרטים בקרוב...
 

אקרובלאנס ואקרויוגה נטלי פרץ

נלמד להרגיש, לתמוך ולסמוך אחת על השנייה על ידי הגעה לאיזון בין הגופים לעיתים בהחזקה, לעיתים בריפיון/ הגוף שלנו נותן לנפש שלנו שימחה ואיזון ויש הרבה דרכים לפתח זאת. אקרובלאנס ואקרויוגה הם כלים מקסימים שמראים לנו שגם מה שנראה בלתי אפשרי יכול להיות אפשרי.

        Triola Show

מופע נשי, קומי ומוזיקלי המשלב קצב, מחול בסגנונות שונים ונגיעות קרקס:
מחול אפריקאי, תיפוף גוף, סלסה, היפ-הופ, מחול סופי, אש וליצנות.

 

   שירי שחר - מופע אקוסטי

זמרת יוצרת, שירי מביאה גרוב עמוק מתוך בטן האדמה הישר אל הלב הפועם. שרה, מנגנת, פותחת את הצ'אקרות במקצבים וצלילים חיים ומעניקה השראה לתת ביטוי יצירתי לכל הדמויות שנמצאות אי שם בפנים. דרך אמ.סי מאולתר, פולק ישראלי,אינדי פופ  והרבה וויב מצליחה שירי לסחוף את הקהל. היא משלבת בשיריה את החיבור אל האחד, הנשיות , האמונה , האהבה והתקשורת. החופש ביצירותיה של שירי מעורר השראה במאזינים לה ונותן להם פתח לבטא את כל הקולות שבתוכם.
 

 
מעגל שירה מקודשת עם מיטב מובילות המעגלים בארץ, מסיימות את הלילה בתדר עמוק ונוגע.

           מעגל שירה מקודשת            יפעת אשכנזי ונשות השבט

מחול אפריקאי עדי זלינגר

סדנת מחול אפריקאי שבטית ואנרגטית. חיבור לאדמה ולאש הפנימית, בדגש על שחרור וחיבור לקצב.
 

 Yin Yong & Massage With Balls bd נגה וייס הריינטו

ין יוגה הוא תרגול מרפא המתייחס לגוף כמכלול אחד המתבסס על עקרונות הרפואה הסינית, ושואב השראה מהיוגה הרסטורטיבית. זהו תרגול שנועד לאזן את הקצב המהיר והתובעני של החיים באמצעות שהייה ארוכה ורפויה באסנות (התנוחות) השונות. דרך זו מאפשרת לנו לחזק באופן ייחודי אזורים שבדרך כלל לא זוכים ליחס. התרגול האיטי והנושם מאפשר לנו התבוננות שקטה פנימה והיכרות עם מערכת העצבים מתוך מקום של שחרור וחוסר תנועה.  and Digest" 
 

הליכת מלכות ג'יה

הליכת מלכות עלה מתוך הרעיון של ''הליכת מלאכים'' הרעיון הוא לעבור בין אנשים בעיניים עצומות ולחוות את פתיחת הלב ואהבה , של האנשים , שסביבי והחופש שלי להיות בקבלה מאפשרת

        בוליווד         רותם הירש

בוליווד- כמו הוליווד אבל מהודו! עולם של צבעים בתנועה. הריקודים מהסרטים ההודים משלבים תנועה מחיי היומיום הומור ותנועות מריקודי הפולקלור והקלאסי ההודי וכן מושפע לאחרונה מריקודים מערביים כמו ההיפ הופ הסגנון הלטיני ועוד. קצב משוגע, מגוון שפות מהיבשת הגדולה ,קפיציות, חושניות, צחוק ,דרמה, בקיצור הנאה גדולה.

Mama Loopa   Electro Groove

מופע יחיד של הזמרת- יוצרת תאיר גמליאל צברי.בעזרת כוחו של הרגע והמוזיקה שהוא מביא איתו, תאיר יוצאת למסע בין הצלילים והמקצבים... סגנונות מוזיקליים שונים: אפריקה, רגאיי-דאב , r&b, היפ הופ, ג'אנגל  ועוד, צלילים ואפקטים אלקטרוניים, הרומוניות ווקאליות, גרוב נשי בועט וממלא בהשראה!

 
 

תמנע אל שרון טקס סיום

פרטים בקרוב...
מרכז הזמנות: 052-649-22-82                    דוא"ל: la.indiga.order@gmail.com
 
Facebook