La Indiga - אלטר מים

 אלטר מים

ריפוי מולד זו טכניקת טיפול המורכבת משיחה המשולבת באנרגית ריפוי. הנחת היסוד היא שאישה נבראת שלמה ומושלמת מהלידה הקיומית שלה, לאורך הדרך והחיים נוצרו פגיעות וצלקות. אולם תמיד נשאר הגרעין השלם בפנים שאפשר לחזור אליו. במפגש בעיקר מדברים על מנת להגיע לנקודה בה יש צורך בריפוי, ואז האנרגיה מתחברת ליצירת הניצוץ הראשון. הסדנה היא מפגש אינטימי שדורש פתיחות וחשיפה, לכן בחרי אם להשתתף באופן פעיל או לשבת במעגל התומך החיצוני ולהקשיב.

ריפוי מולד    נועה מוסקט 

  הלב הנשי   מעיין שובל

מהות הסדנא היא חיבור נשים ליופי והחיוביות שבהן. נחקור יחד את הנושא של ראיית הטוב ועוצמת הלב הנשי שקיימת בכולנו, נצלול פנימה ונביא את עצמנו כל אחת וביחד. מוזמנות.

 תקשור דרך חיות הטוטם תמנע אל שרון

       מבוך מרפא        גלי באר וליאת כץ

מבוך, צורה גאומטרית מקודשת עתיקה. ההליכה בו מתוך אמונה והתמדה, ללא בחירת כיוון מעוררים את הפחד לאבד שליטה, לכן הוא מסמל את הדרך להשתחרר מאשליית המיינד, המדמה חיים במבוך וכך מאפשר להגיע לחיבור והקשבה לקול הפנימי  עם אהבה. האישה, נושאת הלבירינת המרכזי בגוף=רחם, המייצג את מרכז המודעות דרכו מתרחש המעבר בין העולמות. ההליכה בלבירינת מסמלת את מסלול החיים ואת מסלולה של הנשמה. היא תוביל אותך אל המרכז שלך. בואי לבחור האם לצעוד במבוך  או בלבירינת האהבה.

 הרחם חולמת לי זיו

כשאנו ערות למחזורי הגוף והלבנה אנו מתעוררות אל הקודים העמוקים של עולם החלימה. דרך שיתוף חלומות והתבוננות על האדמה והכוכבים נגלה את ספירלת החלימה האישית שלנו. אנו נקראות לשוב ולהתעורר אל האישה החולמת הבוראת הקוסמת הקשובה. סדנת חלימה נשית עם לי זיו, אמנית החלימה.

 אש בתוך המים  מאיטרי כהן

איך לרתום את יסודות האש והמים לטיהור הרחם בעידן בו כל כך הרבה עומס מתחולל, רעש, ים, חשמל, מיניות לא מכוונת...איך אנו מנקות משחררות מפנות מקום, מזמינות אור חדש לחדור אלינו. נצא למסע שמאני מתוך האש אל עומק המים הרחמיים – הסיפור האישי שכל אישה נושאת ונחבור יחד לרחם גדולה משותפת החולמת מציאות של אהבה לכולנו. נעיר את מספרת הסיפורים המרפאה השמאנית שבכל אישה בטקס עתיק במי הים הגדול.

  היטהרות נשית בארבעה רבדים - חוזרות הביתה     קרן כרמון לוי

בכדי לחזור למרכז ההוויה שלנו, למרכז השקט, לבית נקי של אמת פנימית, נאפשר לעצמנו לעבור נתיב של ניקיון והתחדשות בארבעה רבדים: פיזי, רגשי, מנטלי ורוחני. בכל רובד נפגוש את יסודות הבריאה (אדמה, מים, אויר ואש) ונלמד כיצד להיעזר בהם בחיי היום יום ולהעניק לעצמנו בית בגוף שנושם אמת ופועם חיים בתוך השתנות מתמדת. נשחרר חסימות ונפתח את ערוצי האנרגיה דרך תנועה, נשימה, צלילים, מדיטציה, צמחי מרפא, שרפים, רפואות עשן מטהר, שמנים אתרים, נוצות, קריסטלים וכלי רפואה שמאנית.

  אמא אדמה לוחשת   אלה נחום אלבוחר

הסדנא מיועדת לכל מי שמרגישה קריאה להתחבר לליבת אמא אדמה, לשחרר ולנקות כאב, להתמסר לפשטות, להודות על החיים ולהתחבר לשפע. יחד נצא למסע בדמיון אל מעמקי הרחם של אמא אדמה, נפגוש את אמא ונקבל ממנה מסר פשוט לחיינו. ברוח המסע הקצר שעברנו נסיר שכבה ונתכנס לתהליך גופני מדיטטיבי של עבודה עם אדמה ומים. אפשר ואף רצוי להביא שקיק אדמה מהבית. מוזמנות להצטרף אליי ולהתחבר לאדמה
מרכז הזמנות: 052-649-22-82                    דוא"ל: la.indiga.order@gmail.com
 
Facebook